Ir labi ģērbtas sievietes un ir labi, ka ģērbtas sievietes

brīvais laiks

Galvenais veids kā atpūšos ir ceļošana. Ceļot var tepat pa Latviju, ejot pārgājienos, braucot ar velosipēdu, automašīnu vai arī dodoties uz citām zemēm. Es vienmēr cenšos ne tikai baudīt apkārtnes jaukumus, bet galvenokārt izmantot fiziskās spējas, tā dažādojot ceļojumu. Cenšos nodarboties vai pamēģināt visu veidu fiziskās aktivitātes – skriet, slēpot ar distanču un slaloma slēpēm, braukt ar laivu, nirt ar akvalangu un izmantot visu, kas sniedz emocijas. Viens no maniem mīļākajiem izklaides veidiem ir braukšana ar divriteni.

Riteņbraukšana ir mans hobijs, dzīvesveids un vaļasprieks. Ar velosipēdu esmu apceļojis Latviju, Baltiju un gandrīz visu Eiropu. Agrākos gados, kad varēju atļauties ceļot savam priekam un vienlaikus strādāt par veloceļotāju grupu vadītāju, gada laikā nobraucu ap 8000 kilometru. Velosipēdu izmantoju ne tikai kā izklaides līdzekli, bet arī kā lietišķu transporta veidu pilsētā. Mājās man ir ap 35 velosipēdu liela kolekcija, kurā daži ir braucami, bet pārējie ir kā suvenīri un dizaina elementi. Laiku pa laikam mēdzu piedalīties arī kādās sacensībās, taču sports kā balvu gūšana man nav izprieca, tādēļ piedalos, lai sajustu komandas un sacensību garu, padalītos emocijās, spriedzē un taktikā. Sportam un tūrismam izmantoju “Merida” markas velosipēdu, ielas braukšanai ikdienā – “TREK”.

Neatsveramas emocijas rada elpošana zem ūdens jeb niršana ar akvalangu. Tas rada vēlmi būt līdzīgam zivij un izprast zemūdens dzīvnieku dzīvi. Esmu izgājis niršanas kursus un ieguvis PADI ADVANCED apliecību.

Emocijas – tas ir ātrums, izbrīns, bailes, grūtību pārvarēšana, spriedze un patīkami iespaidi. Jau skolas laikā sāku trenēties kalnu tūrisma pulciņā, kur bija iespēja apgūt sadzīvošanu ar bailēm, iespēja ceļot un apskatīt unikālus dabasskatus. Kalniem piemīt nepārvarama spēja iedvesmot, priecēt sirdis, bet tie arī rada respektu, parādot cilvēka niecību un mazspēju to priekšā. Taču, lai dotos kalnos, ir nepieciešama laba fiziskā un garīgā sagatavotība. Tādēļ ikdienā apmeklēju klinšu kāpšanas treniņus. Esmu sapratis, ka tas ir sporta veids, kas attīsta ne tikai fiziski, bet arī garīgi. Tā ir cilvēku savstarpējā paļaušanās un uzticēšanās. Citā sportā neliela kļūme var novest pie pretinieka uzvaras, bet klinšu kāpšanā kļūme var būt liktenīga. Tas ir veids, kas māca strādāt komandā, tajā pašā laikā paļauties tikai uz sevi, pārdomāt un izplānot, pirms kaut ko pasākt.

Tāpat arī lieliska izklaide, kas vienlaicīgi ir fiziskās aktivitātes, kultūras un vēstures izpēte un vienlaikus erudīcijas pārbaude ir globālā spēle Geocaching.
Profile for SilenieksViesturs Silenieks