Neviens nav perfekts, izņemot, kad esi tajā iemīlējies

Ēnu diena 2010

Publicēts: 17.02.10 | Sadaļa: blogs

17.februāris ēnu diena. Man bija 6 ļoti interesantas un jaukas ēnas ar kurām kopā apmeklējām Rīgas Brīvostas pārvaldes administrācijas ēku, Kuģu satiksmes vadības centru, kur apskatijām ostu no augšas, uzzinājām kā notiek kuģu satiksmes vadība, apskatījām velkoņus Stella un Santa. Kā arī krīzes vadības centru. Tāpat arī bija neliels ieskats Jūras spēku krasta apsardzes dienesta darbībā un Meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrā. (www.rigasbrivosta.lv)

Pēc tam sekoja apmeklējums Saeimā, kur klausījāmies/skatījāmies Saeimas priekšsēdētāja prezentāciju par Saeimas darbību. Izstaigājām Saeimas ēku – plenārsēžu zāli, Sarkano, Viesu, Zelta, Zaļo, Brūno un Kaminzāles. Kā arī apskatījām Saeimas dāvanu galeriju un  Saeimas priekšsēdētāja darba vietu. (www.saeima.lv)

Vēlāk gājām pusdienās uz Balzāmbāru (www.balzambars.lv)un tad devāmies apskatit Vides filmu studijas darbu. Uldis Cekulis stāstīja un rādīja kā top dokumentālais kino, kā tas tiek montēts un rādīts.(www.vfs.lv)

Vēlāk arī ieguvām ieskatu TV raidījuma “Vides Fakti” tapšanā.(www.videsfakti.lv)

Brauciens uz Salaspils Botānisko dārzu, kur Andrejs Svilāns stāstija par dārza dzīvi ziemā un krīzes laikā. (www.nbd.gov.lv)

Pēc kura kopīgi devāmies apskatīt Salaspils kodolreaktoru, kurā vairs neatrodas kodoldegviela, bet bija iespēja apskatit laboratorijas un uzzināt par to kas ir radiācija, kā to nosaka.

[Not a valid template]
Viesturs Silenieks