Ja savu pieredzi nepieraksti, tā tiks aprakta kopā ar tevi. Ja to pieraksti, tad tevi var aprakt kopā ar pierakstiem un vēsturnieki vai kapu apgānītāji kādreiz tos varētu izrakt. Taču, ja tevi kremē kopā ar pierakstiem, tad nav bijusi jēga tev tērēties un rakstīt

Tumšais laiks un riteņbraukšanas drošība

Publicēts: 22.10.12 | Sadaļa: blogs

Velo sezonā rudenīgas izmainas, bet kurš gan labāk orientējas pilsētas satiksmē, apģērbā kāds jālieto rudenīgajos un ziemas apstākļos kā velokurjeri, kas dienā Rīgas ielās nobrauc dažkārt pāri par 100 kilometriem. Kā jāsagatavo velosipēds? Kādas riepas? Kādas gaismas un nianses jāņem vērā. Klausies trešdienās, laikā no pulksten 18:00 – 19:00. Es,Viesturs Silenieks un Roberts Gobziņš būsim studijā iztaujāsim, un diskutēsim ar velokurjeriem Raiti Reini un Jāni Belecki. Jānis un Raitis šogad piedalījās Pasaules velokurjeru čempionātā Čikāgā. Uzzināsim kā notiek čempionāts un kā mūsējiem gāja. Vēl noskaidrosim vai Latvijas kurjeru bizness ir attīstītāks vai atpalikušāks pasaules mērogā.

Sūti jautājumus uz viesturs[at]velokurjers.lv

 

Ja Tev ir Iphone, lejuplādē RigaRadio aplikāciju un klausies radio, skaties video tiešraidi  kaut pasaules otrā malā. Ir iespēja arī uzlikt atgādinājumu.

Viesturs Silenieks