Es daudz labāk „justos” novērtēts, ja mani aprok, nevis kremē. Tā vismaz kāds makšķernieks ar maniem tārpiem var izvilkt savu lielāko zivi, nevis kļūt par pelniem kastē, kuros čurā kādu bagātnieku izlutināta kaķene

Velosipēdu remonta stacija

Publicēts: 22.09.22 | Sadaļa: blogs

 
Šodien bija atklāšana vienam no maniem mazajiem projektiņiem skolēniem, rīdziniekiem, riteņbraucējiem – Velosipēdu remonta stacija Rīgas Angļu ģimnāzijas pagalmā. Atklāšanā piedalījās Nīderlandes vēstniece Latvijā Klaudija Pīterse, Ceļu Satiksmes drošības direkcijas valdes loceklis Aivars Aksenoks un enerģiskā skolas direkotore Maija Kokare. Kā arī paši galvenie – vairāki simti skolēni. Klātesoši bija arī Rīgas domes apkaimju koordinācijas centra un jaunizveidotās Velo nodaļas pārstāvji.
 
Vēstniecība un CSDD bērniem bija sarūpējuši dāvaniņas – katram, kas brauc uz skolu ar velosipēdu, bija iespēja saņemt mirgojošās lampiņas. Taču Velo ruļļu sacensību labākajiem katrā klasē īpašas balvas.
 
Šī ir viena no mazajām iecerēm, ko esmu Bieriņu apkaimē radījis. Prātā vēl dažas, bet par tām pastāstīšu, kad būs redzams rezultāts.
Viesturs Silenieks