Es daudz labāk „justos” novērtēts, ja mani aprok, nevis kremē. Tā vismaz kāds makšķernieks ar maniem tārpiem var izvilkt savu lielāko zivi, nevis kļūt par pelniem kastē, kuros čurā kādu bagātnieku izlutināta kaķene

Ko Ķuzis ir labu izdarījis?

Publicēts: 10.02.20 | Sadaļa: blogs

Šodien, 10.02.2020 Valsts policijas priekšniekam Intam Ķuzim ir beidzamā darba diena. Internetā var lasīt dažādus viedokļus, komentārus, taču varu spriest tikai par to kāda man ir bijusi sadarbība un ko esam kopā darījuši riteņbraucēju labā.

Vairāk »

Viesturs Silenieks